^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zespół Allegro

Program Erasmus+

Zielona Pracownia

Program "Laboratoria Przyszłości"

IMG 20230119 101919xW pierwszym tygodniu ferii, w naszej szkole, prowadzone były zajęcia dla dzieci w ramach półkolonii "Zima w mieście". Pierwszego dnia dzieci wraz z opiekunami były w kinie na seansie pt. "Wielki zielony krokodyl domowy". We wtorek byliśmy w parku wodnym "Aquarion" w Żorach. W środę przebywaliśmy na terenie szkoły. Półkoloniści brali udział w zajęciach profilaktycznych prowadzonych przez p. Ireneusza Brachaczka oraz przygotowywali ciasto i wypiekali gofry, wykorzystując do tego robot kuchenny oraz gofrownice zakupione w ramach programu "Laboratoria Przyszłości". W czwartek pojechali na wycieczkę do Skoczowa, do Centrum Edukacji Ekologicznej, gdzie oprócz zwiedzania, brali udział w warsztatach wypiekania ciasteczek owsianych. W piątek, na podsumowanie naszych zajęć, w szkole zorganizowane zostały rozgrywki sportowe, wypiekaliśmy ciasteczka maślane, wykorzystując m.in. piekarnik zakupiony z programu "Laboratoria Przyszłości". Każda chętna osoba miała także możliwość zobaczyć Mur Chiński lub Dubaj – miasto marzeń i luksusu, poznać układ słoneczny od wewnątrz, zobaczyć jak bije ludzie serce, odbyć podróż na Marsa, czy też przenieść się w tropikalny świat dzikich zwierząt pływając z rekinami. Wszystko to byłomożliwe dzięki okularom VR (Virtual Reality) zakupionych w ramach rządowego programu „Laboratoria przyszłości”. Okulary vr to niesamowite narzędzie interaktywne, które będziemy wykorzystywać na zajęciach. Dzięki temu nauka w naszej szkole będzie nie tylko przyjemniejsza, ale także efektywniejsza.
Podsumowując był to bardzo udany, radosny i aktywny tydzień.

Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście
Zima w mieście
Zima w mieście Zima w mieście

Laboratoria Przyszłości
Program "Erasmus+"
Zielona Pracownia