^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zespół Allegro

Program Erasmus+

Zielona Pracownia

Program "Laboratoria Przyszłości"

318549965 586640586795313 7908349052254709209 nWizyta świętego Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Uczą się wierszyków i piosenek, wykonują prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Lubią te przygotowania. Mimo że zajmują im wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień - 6 grudnia. Wszystkie dzieci tego dnia z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do naszej szkoły i zaczął odwiedzać dzieci w klasach. Mikołaj chętnie rozmawiał z naszymi uczniami. Wręczając prezenty nie szczędził ciepłych słów pod adresem dzieci. Uczniowie robili sobie z Mikołajem wspólne pamiątkowe zdjęcia. Mikołaj życzył dzieciom wiele radości i dużo dobrych ocen. Jeżeli będą grzeczni - to za rok znowu pojawi się w naszej szkole.

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi zakupionemu w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości to wydarzenie miało niesamowity charakter i rozdźwięk. Fotorelacja z wizyty Mikołaja oraz wideorelacja została uwieczniona sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Link do filmu:

https://fb.watch/ijZTobSn5g/

 

Wizyta Świętego...
Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole
Wizyta Świętego...
Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole
Wizyta Świętego...
Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole
Wizyta Świętego...
Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole
Wizyta Świętego...
Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole
Wizyta Świętego...
Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole
Wizyta Świętego...
Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole
Wizyta Świętego...
Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole
Wizyta Świętego...
Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole
Wizyta Świętego...
Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole
Wizyta Świętego...
Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole
Wizyta Świętego...
Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole

Laboratoria Przyszłości
Program "Erasmus+"
Zielona Pracownia