^Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zespół Allegro

Program Erasmus+

Zielona Pracownia

Program "Laboratoria Przyszłości"

zdjecie3W ubiegły piątek i sobotę członkowie Szkolnego Koła Caritas w ramach ogólnopolskiej akcji Tak Pomagam uczestniczyli w zbiórce żywnościDzięki miłosierdziu klientów sklepu GS w Ochabach zebraliśmy 316 kg artykułów żywnościowych, które jeszcze w tym tygodniu zostaną ofiarowane potrzebującym rodzinom mieszkającym w Ochabach. Było to możliwe także dzięki zapałowi wolontariuszy i ich opiekunów.

A oto wszyscy zaangażowani:Antoni Lebioda, Jan Heller, Jakub Kałuża, Bartosz Tengler, Filip Kamiński, Dominik Moskała, Zuzanna Schinoll, Julia Lebioda, Paulina Staniek, Zuzanna Kałuża, Karina Olszowska, Patryk Smyczek, Zuzanna Lebioda, Nicola Piecha, Kornelia Ogierman, Maja Luchowska, Emilia Szczypka, Joanna Zgolak, Antonina Polok, Igor Siekierka.

Pragnę wyrazić wdzięczność paniom: Barbarze Labak, Elżbiecie Labzik, Dominice Wandzel, Małgorzacie Gańczarczyk, Magdalenie Balickiej,Lucynie Bocek, Annie Żertce i Marii Zgolak za opiekę nad wolontariuszami. Dziękujemy kierowniczce sklepu za wyrażenie zgody na przeprowadzenie zbiórki i wszystkim paniom pracującym w tymże sklepie za serdeczność. W ten sposób wspólnymi siłami zrobiliśmy coś dobrego dla bliźnich.

                                                                                                                                                                                 Opiekun Szkolnego Koła Caritas

 

zdjecie1zdjecie3zdjecie2

 

Laboratoria Przyszłości
Program "Erasmus+"
Zielona Pracownia